Здати житло
Ціна будь-яка

Подобова оренда квартир у Кременчузі

Портал Vlasne пропонує послуги подобової оренда квартир в Кременчуці. Жоден готель у місті не зможе надати стільки затишку і комфорту по настільки демократичним і доступними цінами. Цей спосіб проживання має безліч переваг, яких Ви не зможете отримати ні в одному готелі. Всі квартири мають ремонт, але чим вище якість ремонту, тим вище її вартість і клас. Незалежно від рівня, будь-яка жілпрощадь знаходиться в повному порядку, чиста, акуратна і завжди готова для зустрічі гостей. 

Кременчук розташований на річці Дніпро. Це один з найбільших міст Полтавської області. Він є районним центром. У місті розвинуте машинобудування, є багато великих переробних підприємств. Дуже багато бізнесменів і відрядних приїжджають з діловою метою, але є гості, які відвідують місто і з іншими цілями. І головне питання, яке хвилює більшу частину з них, це проживання. Як відомо, у нас в країні поки що не достатньо розвинений готельний сервіс і якщо в курортних містах є невелика тенденція до поліпшення, то в промислових поки це питання майже не зрушився з мертвої точки. 


Зняти квартиру на добу без посередниківЯкщо Ви ділова людина і приїхали в місто по роботі, то кращим варіантом буде зняти квартиру без посередників в Кременчуці на умовах подобової оренди в тому районі, який ближче до об'єкта Вашої поїздки. Вся пропонована житлоплощу обладнана не тільки необхідними меблями, але і багатьма корисними предметами і побутовою технікою, які забезпечать Вам комфортне проживання. Домашній затишок, якого немає навіть вдома, адже не у кожного є посудомийна машина, джакузі, плазмовий телевізор, кондиціонер та інші зручності. Орендувати квартиру на добу пропонується безпосередньо у власника, що позбавляє від витрат на посередницькі послуги - це можливість уникнути проблем з проживанням надійним і швидким способом. Наш портал має зручний і зрозумілий інтерфейс, а вибір житла дуже великий. Всі квартири мають не тільки якісні фотографії і докладний опис, але можлива наявність відео, а так само є зручний спосіб зв'язку з власниками.

Читати більше
Loading...
м.Кременчук, 1- кімн. міні-готель , 3 гостей 180 за добу.
м.Кременчук, шевченко 34/2 1- кімн. квартира , 4 гостей 200 за добу.
м.Кременчук, 1- кімн. квартира , 3 гостей 230 за добу.
м.Кременчук, Красіна 4 1- кімн. квартира , 3 гостей 240 за добу.
м.Кременчук, жовтнева 27 1- кімн. квартира , 4 гостей 299 за добу.
м.Кременчук, чапаєва 71 2- кімн. квартира , 5 гостей 300 за добу.
м.Кременчук, Бутиріна 28 3- кімн. квартира , 6 гостей 300 за добу.
м.Кременчук, 29 Сентября 1- кімн. квартира , 2 гостей 350 за добу.
м.Кременчук, Першотравнева, 37 4- кімн. міні-готель , 16 гостей 100 за добу.
м.Кременчук, вул. Щорса 1- кімн. квартира , 4 гостей 150 за добу.
м.Кременчук, Поштовий 2 1- кімн. квартира , 2 гостей 300 за добу.

Нічого не підійшло?

Заповніть заявку на пошук, а ми відправимо її всім власникам нерухомості у місті.

Всі заявки
ЕКОНОМТЕ ЧАС!
БРОНЮЙТЕ ШВИДКО!
Дізнатись
Відправляйте запити
на бронювання до будь-яких квартирах
Отримуйте відгуки від власників
про зайнятість об"єктів
Замовляйте найбільш
підходящу квартиру
метрометро
районирайони
місцямісця
пон вів сер чет пят суб нед